Krepšelis |
tuščias

Soft Kennel

Soft Kennel
€81,99
1345544666_maelson_soft-kennel_02.jpg
1345544681_maelson_soft-kennel_03.jpg
Prekės kodas: SK52
Gamintojas: Maelson
Aprašymas: Puikus sprendimas kiekvienam šuns šeimininkui, pageidaujančiam universalumo.

Prekės atributai

* Dydis
Kiekis

Aprašymas

Puikus sprendimas kiekvienam šuns šeimininkui, pageidaujančiam universalumo: tinka namuose, biure, iškylaujant, šunų parodose, atostogaujant, automobilyje (ant galinės sėdynės ar bagažinėje). Soft Kennel išsilanksto ir susilanksto per keletą sekundžių, tad būtų neleistina kartu nepasiimti ir Jūsų šuns namo!

Soft Kennel transportavimo dėžės

 • Sulankstoma, brezentinė palapinė šuniui su tvirtu vidiniu plieniniu rėmu – labai lengva nešti ir patogi pastatyti/sulankstyti
 • Viduje esantis plieninis rėmas suteikia puikią apsaugą Jūsų šuniui ir yra padengtas milteliais, kad ilgiau tarnautų
 • Įmontuota EZ spyruoklė apsaugo nuo atsitiktinio išsilankstymo
 • Nuimamas išorinis uždangalas pagamintas iš 600 D nailoninės medžiagos, o užapvalinti kampai sustiprinti 900 D nailonu 3 angos: priekyje, viršuje ir šone. Didelės šoninės durelės leidžia Jums, pvz. pastatyti palapinę šonu mažesniuose automobiliuose su siauromis bagažinėmis
 • Dėl saugos diržų fiksatorių su užraktais ir Velcro kelionė automobiliu tampa saugesne – palapinę galima patalpinti ir bagažinėje bei pritvirtinti elastinga virve
 • Specialus, standžiai išaustas, patvarus tinklinis audinys naudojamas visiems langams ir durims. Jis nėra dilus ir susidėvi lėčiau, nei tradicinis guminis tinklelis
 • Nuleidžiamos lango
 • ir šoninių durelių žaliuzės suteikia šuniui privatumo, kai jis nori pailsėti
 • Ypač tvirti užtrauktukai garantuoja lengvą ir ilgalaikį naudojimą
 • Durų užrakto fiksatoriai neleidžia šuniui atsegti užtrauktuko iš vidaus
 • Neperšlampamas pagrindas užtikrina, kad į vidų neprasiskverbtų drėgmė, pvz. nuo šlapios žolės
 • Išimama ir plaunama avikailio imitacijos vidaus pagalvėlė suteikia Jūsų šuniui komforto pojūtį
Rakinamos durelės   Rankena nešti
SoftKennel door lock   SoftKennel carry handle
     
Nuleidžiamos užuolaidos    
SoftKennel tan a   SoftKennel tan b
     
Automobilio saugos diržo fiksatoriai    
SoftKennel seatbelt straps   SoftKennel seatbelt strap bottom
     
Plaunamas paklotas   Labai stipri tinklinė medžiaga iš stiklo pluošto
SoftKennel cushion   SoftKennel mesh
     
Neperšlampamas pagrindas    
SoftKennel waterproof base a    

Dydžiai

sizes 01sizes 02sizes 03

Kennel Training

Keletas rekomendacijų, kad Jūsų šuo būtų saugus ir nekeltų rūpesčių

„Kennel training“ yra plačiai paplitęs metodas, kuriuo ankstyvame amžiuje šuo pratinamas skirti ir vertinti savo nustatytą erdvę, žinomą kaip „guolis“, o jį naudoti labai rekomenduoja tiek veterinarijos gydytojai, tiek šunų augintojai.

„Kennel Training“ suteikia visokeriopą naudą:

 • Jūsų šuniukas išmoksta gerai elgtis
 • Žymiai sumažėja šuniuko mokymo prašytis laikotarpis
 • Jūsų šuo sužino, kad būdamas pavargęs ar neramus gali rasti saugumą ir privatumą nuosavuose „namuose“
 • Kaip šuns šeimininkui Jums garantuojama ramybė, kad nereikės rūpintis dėl to, kad šuniukas įgyja neigiamų įpročių ir gadina namų detales ir baldus
 • Stiprus šuns/šeimininko ryšys
 • Šuo, išmokytas kaip elgtis su palapine, lengviau pakelia keliones ir jo nereikia palikti šunų viešbutyje kelionės metu

Pirmieji žingsniai:

Jūsų šeimai reikia susitarti dėl pagrindinių taisyklių, kurios bus taikomos Jūsų naujam šuniukui. Pavyzdžiui, ar šuniukui bus leidžiama lipti ant sofos? Atsižvelkite ir į jo ūgį suaugus ir turėkite galvoje, kad bet kokį nuo pat pradžių Jūsų toleruojamą elgesį bus sunku ištaisyti ateityje šuniukui suaugus.

Kaip įmanoma greičiau supažinkite naująjį šuniuką su jo palapine. Tuo tikslu palapinėje galite padėti keletą skanumynų ar kramtomąjį žaisliuką, kad šuniukas būtų įviliotas į naują aplinką. Atminkite, kad po to pirmuosius kartus durelės turi būti paliktos atviros!
Siekdami užtikrinti teigiamus šuniuko išgyvenimus, niekada nenaudokite prievartos. Kai šuniukas atrodo pasiruošęs ilsėtis (pavyzdžiui, pažaidęs ar palakstęs), švelniai padėkite šuniuką į jo palapinę kartu su kokiu nors skanėstu ir uždarykite dureles. Paglostykite ir pagirkite šuniuką, kai jis įeina į palapinę (svarbu, kad šuniukas jaustųsi patogiai, o įėjimas į palapinę būtų susijęs su geru elgesiu – šuns prerogatyva įtikti savo šeimininkui, tačiau jį dar reikės išmokyti to, ko šeimininkas tikisi!).

Išeikite iš kambario, tačiau būkite netoliese, kad girdėtumėte šuniuką. Jei šuniukas pradėtų inkšti, išlikite ryžtingas ir jo neišleiskite (kitaip būsite jį apdovanoję už inkštimą). Jei šuniukas ilgai inkš, stenkitės jį nuraminti, tačiau neišleiskite iš palapinės. Tokiu atveju kartais gali padėti garsus triukšmas (pavyzdžiui, ploti rankomis ar kratyti pilna monetų skardinę). Tačiau stenkitės nekelti balso ir nešaukti ant šuniuko. Jei įmanoma, ignoruokite šuniuką tol, kol jis nustos inkšti ir nusiramins. Po to, atverkite palapinės duris ir pagirkite šuniuką už jo gerą elgesį.

Palaipsniui ilginkite laiką, kurį šuniukas praleidžia palapinėje, tačiau neviršykite laikotarpio, po kurio šuniukui reikia nusišlapinti (ne rečiau kaip kas keturias valandas). Jei jau atsitinka taip, kad šuniukas nusišlapina būdamas palapinėje, išvalykite palapinę ir trumpinkite laikotarpius tarp pertraukų tol kol šuniukas gali iškęsti ilgesnius laiko tarpus.

Pirmosios naktys:

Pirmosiomis naktimis dažnai stebėkite savo šuniuką, kas keletą valandų leisdami jam nusišlapinti. Šių pertraukėlių metu nežaiskite su šuniuku. Duokite pakankamai laiko jam nusišlapinti ir po to iš karto neškite atgal i palapinę. Galite duoti šuniukui kokią dovanėlę, kai jis patenka į palapinę, taip sustiprinsite gero elgesio pripažinimą.

Šuniukui augant, laikotarpiai tarp pertraukų pailgės ir galiausiai šuo galės išmiegoti visą naktį savo palapinėje be naktinių pertraukų.
Prireikus šuniuką palikti vieną ilgiau nei trims ar keturioms valandoms, pastatykite palapinę vonios kambaryje ar skalbykloje, o dureles būtinai palikite atviras. Ant grindų galite pakloti laikraščių, kad šuniukas galėtų atlikti gamtinius reikalus. Jei naudosite laikraščius, po to bus lengviau išvalyti grindis.

Papildomi patarimai dėl dresavimo:

 • Šunys yra socialūs gyvūnai ir todėl pati tinkamiausia vieta palapinei yra tas kambarys, kuriame šeima praleidžia daugiausia laiko, kad Jūsų šuo jautųsi priklausąs šeimai
 • Užtikrinkite, kad šuniukas turėtų teigiamas asociacijas su palapine, NENAUDOKITE jos kaip bausmės priemonės. Geriau naudokite ją, kad būtų išvengta elgesio problemų (pvz. svečiams priėjus prie durų, šuniuką padėkite į palapinę, kad jis nepultų prie svečių). Jeigu norite nubausti už nepageidaujamą elgesį, patalpinkite šuniuką į atskirą patalpą, o ne į jo palapinę
 • Būtų naudinga į palapinę nenešti ir joje nepalikti jokio ėdalo, taip pat šuniuko nešerti prieš pat patalpinant jį į palapinę

Kantrybė ir nuoseklumas sukuria vertingus santykius:

„Kennel Training“ reikalauja Jūsų laiko ir kantrybės ankstyvajame šuniuko gyvenimo etape. Nors iš pradžių tai gali atrodyti sunku, ilgalaikiai rezultatai puikiai tai kompensuoja ir tampa puikiu atlygiu Jums ir Jūsų šuniui.

Maelson neprisiima jokios atsakomybės už palapinės sugadiniomą dėl agresyvaus, žalingo ar nedresuotų gyvūnų elgesio. Atsiradus nenumatytai žalai, už dangų pakeitimą reikia mokėti.

Šios rekomendacijos nėra skirtos pakeisti Jūsų veterinarijos gydytojo ar gyvulių augintojo patarimus. Iškilus abejonių, kreipkitės į savo veterinarijos gydytoją ar gyvulių augintoją.

Svarbūs patarimai dėl saugumo

Nuimkite šuns pasaitą ir antkaklį prieš dėdami juos į palapinę, kad būtų išvengta atsitiktinio uždusimo.

PALAPINĖJE GALIMA LAIKYTI TIK TINKAMAI DRESUOTUS ŠUNIS.

Palikus šunį be priežiūros ilgesnį laiką, jis gali sunerimti ir draskyti ar prakrimsti palapinę, norėdamas iš jos pabėgti. Tai gali būti labai pavojinga ir sukelti rimtų sužeidimų ar net mirtį.

Niekada nepalikite šuns automobilyje be priežiūros.

Savo augintiniui parinkite tinkamo dydžio palapinę. Joje turi būti pakankamai vietos šuniui atsistoti, apsisukti ir patogiai atsigulti.

Atidžiai perskaitykite surinkimo instrukcijas.

Atsiliepimai